INTORA s.r.o.

INTORA s.r.o.

INTORA s.r.o.

Společnost Intora s.r.o. se dlouhodobě zabývá strojní výrobou o vysoké přesnosti obrábění.

Chcete s námi spolupracovat..?

Chcete s námi spolupracovat..?

Díky rozsáhlé síti kooperujících firem nabízíme klientům komplexní služby v oboru strojního obrábění. V případě, pokud má klient při zadání zakázky požadavek, na nějž nemáme výrobní kapacity, zajistíme tento výrobní krok u jednoho z našich partnerů. Díky tomu jsme schopni zajistit i zcela individuální a náročné zakázky o menších i větších objemech. Velkou výhodou je, že klientům tak odpadá jakákoli starost ohledně realizace zakázek, vše jsme schopni a ochotni zařídit.

Výhody kooperace u strojní výroby INTORA

Díky rozsáhlé síti kooperujících firem jsme schopni zajistit v podstatě jakoukoliv zakázku. V případě, kdy má zákazník při zadání projektu požadavek, na který nemáme potřebné technologie nebo výrobní kapacity, zajistíme tento krok nebo část zakázky u našich partnerů. Kooperace může také vést ke snížení času nutného k celkové realizaci. Velkou výhodou je, že klientům tak odpadá jakákoli starost ohledně realizace jejich zakázek, vše jsme schopni a ochotni zajistit.

Chcete s námi spolupracovat?

Naše společnost je otevřená spolupráci. Hledáme spolehlivé partnery, kteří si zakládají na kvalitně odvedené práci. Naším cílem je i nadále budovat a rozšiřovat síť firem a subjektů v oblasti strojní výroby, abychom tak našim zákazníkům mohli nabízet stále kvalitnější a širší spektrum služeb.

Výhody, které získáte:

  • možnost většího počtu zakázek
  • spolupráce na řadě unikátních projektů
  • rychlejší realizace vlastních projektů
  • sdílení výrobních kapacit
  • vzájemné sdílení zkušeností a postupů


Máte zájem s námi spolupracovat? Ozvěte se nám pomocí formuláře níže:

Nabídka spolupráce

Jste zde: